JEDENASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

1. W prostych słowach, za pomocą przypowieści Pan Jezus przybliża rzeczywistość Bożego królestwa, do którego wszyscy jesteśmy zaproszeni.

2. Zapraszamy na czerwcowe nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa każdego dnia o godz. 17:30 przed wieczorną Eucharystią.

3. W piątek, 21 czerwca, zakończy się kolejny rok szkolny i katechetyczny. Na dziękczynną Mszę Świętą zapraszamy w piątek o godz. 8:00.

4. Za tydzień (23.06) dzień modlitwy w intencji ojców.

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:
– W poniedziałek, 17 czerwca – św. Brat Albert Chmielowski, którego postawa służby najuboższym i spychanym na margines życia przypomina o wielkości i godności każdego człowieka.
– W piątek, 21 czerwca – św. Alojzy Gonzaga, młodziutki jezuita, odznaczający się gorliwością w spełnianiu zakonnych praktyk i pielęgnowaniu chorych.

6. Dziękujemy rodzinom za posprzątanie kościoła. W sobotę prosimy rodziny następne. Dziękujemy – Bóg zapłać! – wspólnocie gruntowej w Mielniku za udostępnienie sprzętu, a p. Krzysztofowi za wykoszenie wolnej części na cmentarzu.