JEDENASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

1. Słowo Boże, które słyszymy w liturgii słowa, czasami może wydawać się nam jak drobne ziarno gorczycy, lecz jeśli padnie na podatny grunt naszego serca, wyrośnie z niego zaskakujący nas krzew, który da schronienie wielu. Nie odrzucajmy nigdy poruszeń serca, których źródłem jest słowo samego Boga. Niech pomaga nam nie tylko w głębszym przeżywaniu Eucharystii, lecz także uwrażliwia na natchnienia Ducha Świętego w codzienności.

2. Nabożeństwo czerwcowe codziennie o 17.30

3. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i z tą prośbą zwracamy się do kolejnych rodzin.

4. W tym tygodniu patronują nam:
– w poniedziałek 14 czerwca – bł. Michał Kozal (1893-1943), biskup, męczennik w obozie w Dachau;
– w czwartek 17 czerwca – św. Albert Chmielowski (1845-1916), zakonnik, założyciel albertynów i albertynek, wzór troski o ubogich.

Do stanu małżeńskiego mają zamiar wstąpić:
Patryk Mormol, kawaler z parafii Niemirów i Diana Zielińska z tej parafii. Zapowiedź 1. Kto wiedziałby o przeszkodach zachodzących między nimi proszony jest o powiadomienie.