Ogłoszenia parafialne VII niedziela zwykła

• Dziękuję za uprzątnięcie Kościoła na dzisiejszą niedzielę i zapraszam następne rodziny do sprzątania za tydzień.
  • W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na olej opałowy 850 zł co w sumie daje nam 1160 zł. Niestety, to nie wystarczyło na cały zbiornik oleju. Kupiliśmy 450 l oleju opałowego za 1500 zł. Zabrakło 340 zł. Dlatego oczekuję jeszcze na indywidualnych ofiarodawców.
  • W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Zapraszam na nabożeństwa wynagradzające w poszczególne dni.

• Odwiedziny chorych w piątek od godz. 9.00

• W przyszłą niedzielę nie będzie Mszy św. w Moszczonie Królewskiej ponieważ wyjeżdżam na Radę Prowincjalną do Wrocławia.

• Składam serdeczne podziękowanie za życzliwość i troskę o nas na plebanii. Dziękuję za wszelkie dary, które otrzymaliśmy.

• Składam serdeczne podziękowanie złożone ofiary na kościół. W tym tygodniu ofiarę złożyli:

Nesterowicz Łucja – 200 zł

Zapowiedzi przedślubne:

Wyszomirski Mariusz i Wyszomirska Natalia Helena – Zapowiedź I.