Ogłoszenia parafialne – X niedziela zwykła

Dni patronalne:
Poniedziałek – Wspomnienie św. Barnaby Ap.
Wtorek – Wsp. błog. Męcz. Antoniego, Juliana Nowowiejskiego Bp i Tow.
Środa – Wsp. Św. Antoniego z Padwy K. DK.
Czwartek – Wspomnienie św. Michała Kozala Bp. M.
Piątek – Wspomnienie bł. Jolanty.

Dziękuję rodzicom młodzieży przygotowującej się do bierzmowania za uprzątnięcie kościoła i obejścia wokół kościoła na dzisiejszą niedzielę i zapraszam następne rodziny do sprzątania za tydzień.
Jutro o godz. 18.00 Ks. Biskup Tadeusz Pikus udzieli naszej młodzieży sakramentu bierzmowania. Zapraszam serdecznie na tę uroczystość nie tylko najbliższą rodzinę bierzmowanych ale również wszystkich krewnych a zwłaszcza chrzestnych. Zapraszam również wszystkich parafian do włączenia się w tę piękną uroczystość parafialną.
Zapraszam serdecznie nabożeństwa czerwcowe o godz. 18.00. Po nabożeństwie czerwcowym Msza św.
W środę po Mszy św. Nabożeństwo Fatimskie. Zapraszam ze świecami.
Składam serdeczne podziękowanie za życzliwość i troskę o nas na plebanii. Dziękuję za wszelkie dary, które otrzymaliśmy.