Ogłoszenia parafialne XXII Niedziela Zwykła

Dni patronalne:

wtorek – św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła

• Dziękuję za posprzątanie i udekorowanie kościoła kwiatami na dzisiejszą niedzielę i zapraszam następne rodziny do sprzątania za tydzień.

• W poniedziałek Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego o godzinie 800 .

• W tym roku O. Wojciech Bartnicki pragnie w nasze parafii prowadzić spotkania młodzieżowe, na które serdecznie zaprasza każdego w wieku od 13 do 25 lat. Pierwsze spotkanie we wtorek 3 września o godzinie 1900 w salce na plebani.

• Przypominamy o akcji Caritas Diecezji Drohiczyńskiej – zbiórce artykułów szkolnych, w tym plastycznych i papierniczych, celem przygotowania wyprawek szkolnych, które trafią do polskich dzieci mieszkających na Białorusi. Nasze dary można składać przy ołtarzu św. Damiana do niedzieli 8 września.

• Do nabycia są kalendarze diecezjalne w cenie 5 zł.

• W środę zmiana Tajemnic Różańcowych.

• W tym tygodniu pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota.

W czwartek pamiętajmy w naszych modlitwach o intencji nowych powołań kapłańskich i zakonnych

Odwiedziny u chorych w piątek od godziny 900. Okazja do spowiedzi pierwszopiątkowej od godziny 1730.

W sobotę nabożeństwo o godzinie 1700.