Ogłoszenia parafialne XXII niedziela zwykła

Dni patronalne:
Poniedziałek – Wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego
Piątek – Wspomnienie bł. Ignacego Kłopotowskiego K.
Sobota – Święto Narodzenia NMP.

Dziękuję za uprzątnięcie kościoła na dzisiejszą niedzielę i zapraszam następne rodziny do sprzątania za tydzień.
Jutro na godz. 8.00 zapraszam dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli i wychowawców na Mszę św. z okazji rozpoczęcia Nowego Roku Szkolnego.
W środę po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.
W czwartek – pierwszy czwartek miesiąca – na Mszę św. zapraszam dzieci, które w tym roku szkolnym chcą przystąpić do Pierwszej Komunii świętej na spotkanie wraz z rodzicami. Po Mszy św. spotkanie organizacyjne. Obecność wszystkich rodziców, którzy chcą aby ich dzieci poszły w tym roku do pierwszej Komunii św. obowiązkowa. Mogą to być dzieci z II, III i IV klasy Szkoły Podstawowej.
W tym tygodniu przeżywamy pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. Zapraszam na nabożeństwa wynagradzające w poszczególne dni.
Odwiedziny chorych w piątek od godz. 9.00
W sobotę przeżywamy święto Narodzenia NMP nazywane Matką Bożą Siewną. Po Mszy św. poświęcenie ziarna. Serdecznie wszystkich zapraszam.
Można już zamawiać intencje Mszy św. na przyszły rok.
Składam serdeczne podziękowanie za życzliwość i troskę o nas na plebanii. Dziękuję za wszelkie dary, które otrzymaliśmy.