Ogłoszenia parafialne XXVII niedziela zwykła

Dni patronalne:

Sobota – Wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego K.

• Dziękuję za uprzątnięcie kościoła na dzisiejszą niedzielę i zapraszam następne rodziny do sprzątania za tydzień.

• Rozpoczęliśmy miesiąc październik – miesiąc różańcowy. Zapraszam na nabożeństwa różańcowe na godz. 17.30 zaś po nabożeństwie będzie odprawiana Msza św. Za odprawienie nabożeństwa różańcowego można zyskać odpust zupełny.

• Dzisiaj ofiary zbierane do puszek przeznaczone są na dzieła charytatywne Caritas Diecezji Drohiczyńskiej. Natomiast w przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Dzień Papieski i ofiary zbierane do puszek przeznaczone będą na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

• W sobotę po Mszy św. o godz. 18.00, ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Nie będzie różańca przed Mszą św. tylko nabożeństwo po Mszy św. Zapraszam ze świecami.

• W przyszłą niedzielę przypada Dzień Edukacji Narodowej. Modli się będziemy w intencji nauczycieli i wychowawców.

• Można zabierać ze stolika karty wypominkowe na których czytelnie wypisujemy zmarłych polecanych na miesiąc listopad.

• Dziękuję bardzo za wykoszenie cmentarza.

• Składam serdeczne podziękowanie za życzliwość i troskę o nas na plebanii. Dziękuję za wszelkie dary, które otrzymaliśmy.