Ogłoszenia parafialne XXXII niedziela zwykła

Dni patronalne:

• Poniedziałek – Wspomnienie św. Jozafata Kuncewicza Bp i M.
  • Wtorek – Wspomnienie św. Benedykta, Jana, Mateusza Izaaka i Krystyna Pierwszych Męczenników Polskich.
  • Piątek – Św. NMP Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia.
  • Sobota – Wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej. Z.
  • Dziękuję za uprzątnięcie Kościoła na dzisiejszą niedzielę i zapraszam następne rodziny do sprzątania za tydzień.

• Jeszcze dzisiaj o godz. 15.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji Ojczyzny.

• Codziennie przed wieczorną Mszą św. modlą się na różańcu Róże Różańcowe. Modlitwę różańcową w Kościele, przez cały miesiąc listopad, ofiarujemy za zmarłych polecanych w wypominkach. Wypominki są wyczytywane przez cały miesiąc po różańcu a po nich odprawiana jest Msza św.

• Dzisiaj gościmy w naszej parafii kleryka WSD w Drohiczynie, który skierował do nas słowo Rektora Seminarium.

• W sobotę Msza św. zostanie odprawiona o godz. 18.00 ze względu na Cecyliadę, która odbędzie się w GOKu.