Ogłoszenia parafialne I Niedziela Adwentu

środa – św. Barbary, dziewicy i męczennicy, patronki górników

czwartek – św. Mikołaja, biskupa

sobota – św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła

• Dziękujemy za posprzątanie kościoła i przygotowanie dekoracji adwentowej. Zapraszamy następne rodziny do sprzątania za tydzień.
  • Rozpoczął się Adwent. Msze św. roratnie odprawiane będą o godzinie 1700. Wszystkich serdecznie zapraszamy do udziału w nich. Dzieci zaś zapraszamy z lampionami.
  • Zbiórka żywności i środków czystości Caritasu „Od Serca” – do dzisiaj można przynosić przygotowane paczki.
  • W tym tygodniu pierwszy czwarte, pierwszy piątek i pierwsza sobota.

W czwartek pamiętajmy w naszych modlitwach o intencji nowych powołań kapłańskich i zakonnych

Odwiedziny u chorych w piątek od godziny 900. Okazja do spowiedzi pierwszopiątkowej od godziny 1630. Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszy św.

W sobotę nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP również po Mszy św.

• W najbliższą niedzielę (8.12) zbiórka ofiar do puszek na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie
  • W przyszłą niedzielę Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP