Ogłoszenia parafialne I Niedziela Wielkanocna

  • Dziękuję mieszkańcom rejonu drugiego za przygotowanie Kościoła na Triduum Paschalne i Święta Zmartwychwstania Pańskiego. Dziękuję za piękne dekoracje Ciemnicy i Grobu Pańskiego. Zapraszam następne rodziny do sprzątania za tydzień.

  • Uroczystość Wielkanocną obchodzi się przez osiem dni – oktawa.

  • Ofiary zbierane do puszek w dniu jutrzejszym przeznaczone są na KUL.

  • W przyszłą Niedzielę Miłosierdzia Bożego rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. Ofiary zbierane do puszek w przyszłą niedzielę przeznaczone są na dzieła charytatywne Caritas Diecezji Drohiczyńskiej.

  • Dziękuję za liczny udział w Triduum Paschalnym a szczególnie na Drodze Krzyżowej w Wielki Piątek. Dziękuję za przygotowanie poszczególnych stacji i rozważań.

  • Dziękuję Straży Pożarnej za przygotowanie i rozpalenie ogniska oraz uprzątnięcie po liturgii Wielkosobotniej oraz reprezentacyjne niesienie baldachimu i prowadzenie kapłana z Najświętszym Sakramentem.

  • Dziękuję służbie liturgicznej za pięknie przygotowaną liturgię.

  • Dziękuję za złożone ofiary na kwiaty do Bożego Grobu. Zebraliśmy 1700 zł.

  • Na parkingu znaleziono kluczyk od samochodu.

  • Dziękuję serdecznie za dary, które otrzymaliśmy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *