Ogłoszenia parafialne VI Niedziela Wielkanocna

Dni patronalne:

Środa – Wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej Dz.

Piątek – Święto Nawiedzenia NMP.

Sobota – Wspomnienie św. Justyna Męczennika.

• Dziękuję za uprzątnięcie kościoła na dzisiejszą niedzielę i zapraszam następne rodziny do sprzątania za tydzień.

• Dzisiaj obchodzimy Dzień Matki z tej racji wszystkim Mamom składamy najserdeczniejsze życzenia, przede wszystkim orędownictwa Najlepszej naszej Matki, która jest w Niebie.

• Jutro spotkanie Rady Parafialnej po Mszy św. na plebanii. Zapraszam serdecznie wszystkich członków Rady.

• Zapraszam serdecznie na ostatnie już w tym roku nabożeństwa majowe o godz. 18.00. Po nabożeństwie majowym Msza św.

• W poniedziałek wtorek i środę przypadają kwartalne dni modlitw o dobre urodzaje. W poniedziałek i wtorek Msza św. z procesją wokół kościoła.

• W środę o godz. 16.00 Msza św. o urodzaje i procesja błagalna w Wajkowie.

• W sobotę o godz. 17.00 zapraszam na kolejne Nabożeństwo do NSNMP w pierwszą sobotę miesiąca połączone z nabożeństwem czerwcowym do NSPJ. W tym dniu modlimy się przede wszystkim w intencji wszystkich dzieci.

• W przyszłą niedzielę w Kościele przeżywać będziemy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Jest również Święto Dziękczynienia i z tej racji zbiórka do puszek w przyszłą niedzielą przeznaczona będzie na Świątynie Opatrzności Bożej w Warszawie.

• Składam serdeczne podziękowanie rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za prezent dla parafii. Przekazano 1100 zł i za to kupiłem: Kociołek i kropidło; bursę dla chorych i cyborium do przenoszenia Najświętszego Sakramentu chorym; Wasculum – naczynie pozłacano-szklane do obmywania palców po udzieleniu komunii św.; dwa komplety bielizny liturgicznej fioletowej.

Zapowiedzi przedślubne:

Zaremba Marcin zamieszkały w Siemiatyczach i Wojciuk Dorota zamieszkała w Mielniku.

Zapowiedź II.