Ogłoszenia parafialne XIII niedziela zwykła

Dni patronalne:
Wtorek – Święto św. Tomasza Apostoła
Piątek – Wspomnienie Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej. Dz.

Dziękuję za uprzątnięcie kościoła na dzisiejszą niedzielę i zapraszam następne rodziny do sprzątania za tydzień.
Dzisiejsza zbiórka do puszek przeznaczona jest na Świętopietrze.
W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Zapraszam na nabożeństwa wynagradzające w poszczególne dni.
Odwiedziny chorych w piątek od godz. 9.00.
Mam wielką prośbę do tyczącą wykoszenia trawy na cmentarzu. Proszę kogoś kto ma kosiarkę rotacyjną z osłoną aby podjął się wykoszenia wolnej części cmentarza. Bóg zapłać.
Składam serdeczne podziękowanie za życzliwość i troskę o nas na plebanii. Dziękuję za wszelkie dary, które otrzymaliśmy.

Zapowiedzi przedślubne:
Tkaczyk Marta Zofia zamieszkała w Mielniku i Łukaszewicz Bartosz zamieszkały w Fastach. Zapowiedź I.

Administrator danych osobowych informuje, że dane osobowe dotyczące zapowiedzi przedślubnych zawarte na stronie parafii umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą