Ogłoszenia parafialne XIX niedziela zwykła

Dni patronalne:
Wtorek – Wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego.
Środa – Uroczystość Wniebowzięcia NMP.
Piątek – Wspomnienie św. Jacka K.

Dziękuję za uprzątnięcie kościoła na dzisiejszą niedzielę i zapraszam następne rodziny do sprzątania przed uroczystością Wniebowzięcia NMP.
Raz jeszcze pragnę serdecznie podziękować parafianom, którzy przyczynili się do przygotowania i sprawnego zorganizowania uroczystości odpustowych w ubiegłą niedzielę. Dziękuję wszystkim, którzy przygotowali i nieśli w procesji feretrony i sztandary oraz prowadzili kapłana z Najświętszym Sakramentem. Dziękuję dzieciom sypiącym kwiatki. Dziękuję za wykoszenie trawy oraz za podlewanie i pielęgnowanie kwiatów i zieleni w kościele i wokół kościoła. Dziękuję właścicielom restauracji Nowa Wczasowa za smaczny obiad na uroczystości odpustowe. Bóg zapłać.
W środę Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Niedzielny porządek Mszy św. Po Mszach św. poświęcenie ziół i kwiatów.
Składam serdeczne podziękowanie za życzliwość i troskę o nas na plebanii. Dziękuję za wszelkie dary, które otrzymaliśmy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *