Ogłoszenia parafialne XXIII Niedziela Zwykła

Dni patronalne:

piątek – św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła

sobota – Podwyższenia Krzyża świętego

• Dziękuję za posprzątanie i udekorowanie kościoła kwiatami na dzisiejszą niedzielę i zapraszam następne rodziny do sprzątania za tydzień.

• Dziękujemy również za wykoszenie cmentarza.

• W czwartek 12 września Diecezjalny Dzień Młodzieży w Serpelicach.

• W piątek po Mszy św. Nabożeństwo Fatimskie. Serdecznie zapraszam ze świecami

• Do nabycia są kalendarze diecezjalne w cenie 5 zł.

• III niedziela września to w Kościele w Polsce Dzień Środków Społecznego Przekazu. Podobnie jak w roku ubiegłym, tego dnia zbierane są ofiary do puszek na rzecz Centrum Informacji Diecezji Drohiczyńskiej. Z zeszłorocznej zbiórki częściowo zostały pokryte koszty zakupu sprzętu audiowizualnego. Tegoroczne orędzie papieża Franciszka na Dzień Środków Społecznego Przekazu przypomina, że sieć wirtualna ma pomagać w budowaniu jedności. W tym duchu CIDD pragnie działać i pracować na rzecz umacniania ducha wspólnoty diecezjalnej. Zebrane środki z pewnością w tym pomogą. Bóg zapłać wszystkim za okazaną pomoc i życzliwość.

• Składamy podziękowanie za złożone dary na rzecz polskich dzieci mieszkających na terenie Białorusi w ramach zbiórki Drohiczyńskiego Caritas.