Ogłoszenia parafialne XXVI niedziela zwykła

Dni patronalne:

• Poniedziałek – Wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Dz. D. K.
  • Wtorek – Wspomnienie św. Aniołów Stróżów.
  • Czwartek – Wspomnienie św. Franciszka z Asyżu.
  • Piątek – Wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej. Dz.

• Dziękuję za uprzątnięcie kościoła na dzisiejszą niedzielę i zapraszam następne rodziny do sprzątania za tydzień.
  • Od jutra rozpoczynamy miesiąc październik – miesiąc różańcowy. Zapraszam na nabożeństwa różańcowe na godz. 17.30 zaś po nabożeństwie będzie odprawiana Msza św. Za odprawienie nabożeństwa różańcowego można zyskać odpust zupełny. Zapraszam serdecznie wszystkie dzieci, zwłaszcza przygotowujące się do Pierwszej Komunii św.
  • W środę zmiana tajemnic różańcowych.
  • W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Zapraszam na nabożeństwa wynagradzające połączone z nabożeństwem różańcowym.
  • W pierwszy czwartek miesiąca Msza św. i spotkanie dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców.
  • Odwiedziny chorych w piątek od godz. 9.00.
  • W sobotę o godz. 17.00 Nabożeństwo do NSNMP w pierwszą sobotę miesiąca.
  • W przyszłą niedzielę ofiary zbierane do puszek przeznaczone są na dzieła charytatywne Caritas Diecezji Drohiczyńskiej.
  • Ponawiam swoją prośbę o wykoszenie trawy na cmentarzu.
  • W przyszłą niedzielę o godz. 13.15 zostanie odprawiona Msza św. w Moszczonie Królewskiej.
  • Składam serdeczne podziękowanie za życzliwość i troskę o nas na plebanii. Dziękuję za wszelkie dary, które otrzymaliśmy.