Święto św. Rodziny

Dni patronalne:

czwartek – św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu biskupów i doktorów Kościoła

• Dziękujemy mieszkańcom rejonu drugiego za przygotowanie i udekorowanie choinek i szopki Bożonarodzeniowej. Dziękujemy za świąteczne udekorowanie Kościoła, za przepiękne stroiki i dekoracje.

• We wtorek nabożeństwo dziękczynne na zakończenie roku o godz. 1630.

• 1 stycznia obchodzimy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Odpust zupełny za udział w publicznym odśpiewaniu hymnu: „O Stworzycielu, Duchu, przyjdź”. Jest to również dzień modlitwy o pokój.

Porządek Mysz św. w tym dniu: o północy, 1130 i 1700 oraz o godz. 1000 w Wajkowie.

• W tym tygodniu pierwszy czwarte, pierwszy piątek i pierwsza sobota.

W czwartek pamiętajmy w naszych modlitwach o intencji nowych powołań kapłańskich i zakonnych

Odwiedziny u chorych w piątek od godziny 900. Okazja do spowiedzi pierwszopiątkowej od godziny 1630. Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszy św.

W sobotę nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP również po Mszy św.