Ogłoszenia parafialne II Niedziela Wielkanocna

Dni patronalne:

Poniedziałek – Uroczystość św. Wojciecha Bp i M. Głównego Patrona Polski.

Czwartek – Wspomnienie św. Atanazego Bp i DK.

Piątek – Uroczystość NMP Królowej Polski, Głównej Patronki Polski.

Sobota – Wspomnienie św. Floriana M.

• Dziękuję za uprzątnięcie kościoła na dzisiejszą niedzielę i zapraszam następne rodziny do sprzątania za tydzień.

• Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. Ofiary zbierane do puszek po Mszy św. przeznaczone są na dzieła charytatywne Diecezji Drohiczyńskiej.

• W środę rozpoczynamy miesiąc Maryjny Maj. Zapraszam serdecznie na codzienne nabożeństwa majowe o godz. 18.00. Po nabożeństwie majowym Msza św. Zachęcam do odprawiania nabożeństwa majowego w poszczególnych wioskach przy krzyżach lub kapliczkach. Zapraszam w szczególny sposób dzieci z rodzicami i młodzież.

• W środę we wspomnienie św. Józefa Rzemieślnika patrona ludzi pracy zapraszam wszystkich utrudzonych pracą na wspólną modlitwę i Eucharystię.

• W czwartek – pierwszy czwartek miesiąca Msza św. Dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców. Po Mszy św. Spotkanie organizacyjne przed komunią św.

• W piątek przypada Uroczystość NMP Królowej Polski. Niedzielny porządek Mszy św. Jest to również Święto Konstytucji 3 Maja.

• W sobotę wspomnienie św. Floriana zapraszam wszystkich strażaków na Mszę św., która zostanie odprawiona w ich intencji z podziękowaniem za posługę dla kościoła.

• W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Zapraszam na nabożeństwa wynagradzające w poszczególne dni.

• Odwiedziny chorych w sobotę od godz. 9.00.

• Podobnie jak w ubiegłym roku będziemy kontynuować w pierwsze soboty miesiąca o godz. 17.00 uroczyste nabożeństwa do NSNMP na które wszystkich serdecznie zapraszam. Nabożeństwo będzie odprawiane przez okres objawień Fatimskich.

• W przyszłą niedzielę o 13.15 zostanie odprawiona Msza św. w Moszczonie Królewskiej.

• Składam serdeczne podziękowanie za życzliwość i troskę o nas na plebanii. Dziękuję za wszelkie dary, które otrzymaliśmy.