Ogłoszenia parafialne III Niedziela Wielkanocna

Dni patronalne:

Poniedziałek – Święto św. Apostołów Filipa i Jakuba

Środa – Uroczystość Św. Stanisława Bp. M. Głównego Patrona Polski.

• Dziękuję za uprzątnięcie kościoła na dzisiejszą niedzielę i zapraszam rodziców dzieci pierwszokomunijnych do przygotowania świątyni i obejścia świątyni na uroczystość Pierwszej Komunii Świętej.

• Zapraszam serdecznie na codzienne nabożeństwa majowe o godz. 18.00. Po nabożeństwie majowym Msza św.

• W środę obchodzimy Uroczystość św. Stanisława Bp. M. Głównego Patrona Polski. Jest to dzień odpustu i Biskupiej Wizytacji Kanonicznej w Niemirowie.

• W piątek zapraszam mieszkańców rejonu drugiego do rozebrania dekoracji Świątecznych.

• W sobotę od godz. 17.00 spowiedź dzieci pierwszokomunijnych ich rodziców i gości.

• W przyszłą niedzielę na sumie przeżywać będziemy uroczystość Pierwszej Komunii św. w naszej parafii.

• Składam serdeczne podziękowanie za życzliwość i troskę o nas na plebanii. Dziękuję za wszelkie dary, które otrzymaliśmy.