Ogłoszenia parafialne IV Niedziela Wielkanocna

Dni patronalne:

Poniedziałek – NMP z Fatimy

Wtorek – Święto św. Macieja Ap.

Czwartek – Święto św. Andrzeja Boboli K i .M.

• Dziękuję za uprzątnięcie kościoła na dzisiejszą niedzielę i zapraszam następne rodziny do sprzątania za tydzień.

• Przez cały tydzień dzieci pierwszokomunijne uczestniczyć będą w strojach komunijnych na Mszy św. Jest to tzw. Biały Tydzień.

• Już czas rozpocząć naszą codzienną modlitwę różańcową w kościele. Zapraszam poszczególne Róże do prowadzenia codziennego różańca przed Mszą św., począwszy od wtorku.

• W poniedziałek pierwsze w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. O godz. 18.00 Msza św. a po Mszy św. Nabożeństwo Fatimskie połączone z nabożeństwem majowym. Przychodzimy ze świecami. Serdecznie wszystkich zapraszam.

• W czwartek Msza św. Zostanie odprawiona o godz. 16.00, ponieważ w parafii Nurzec Stacja o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. Odpustowa ku czci św. Andrzeja Boboli, na którą zostaliśmy zaproszeni.

• W sobotę Msza św. o godz. 17.00, zaś na godz. 18.00 jesteśmy zaproszeni na koncert chóru Moskiewskiego przy ruinach Kościoła na Górze Zamkowej.

• W przyszłą niedzielę gościć będziemy w naszej parafii kleryka WSD w Drohiczynie, który skieruje do nas słowo Rektora Seminarium i zbierze ofiarę na Seminarium.

• Składam serdeczne podziękowanie za życzliwość i troskę o nas na plebanii. Dziękuję za wszelkie dary, które otrzymaliśmy.