Ogłoszenia parafialne VII Niedziela Wielkanocna

Dni patronalne:

Poniedziałek – Wspomnienie św. Męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy.

Środa – Wspomnienie św. Bonifacego Bp i M.

Sobota – Wspomnienie św. Jadwigi Królowej.

• Dziękuję za uprzątnięcie kościoła na dzisiejszą niedzielę i zapraszam następne rodziny do sprzątania za tydzień.

• Dzisiaj w Kościele przeżywamy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Jest również Święto Dziękczynienia i z tej racji zbiórka do puszek przeznaczona jest na Świątynie Opatrzności Bożej w Warszawie.

• W środę zmiana tajemnic różańcowych.

• W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca.

• Odwiedziny chorych w piątek od godz. 9.00

• Zapraszam na codzienne nabożeństwa ku czci NSPJ o godz. 18.00. Po nabożeństwie Msza św.

• W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

• W przyszłą niedzielę o godz. 13.15 zostanie odprawiona Msza św. w Moszczonie Królewskiej.

• Ponieważ dobiega już końca załatwianie spraw związanych z pozwoleniami na budowę Pomnika Niepodległości – krzyża na Górze św. Rocha, pragnę poinformować, że zebraliśmy dotychczas 7250 zł na ten cel. Będziemy potrzebować przynajmniej dwa razy tyle.

• Składam serdeczne podziękowanie za życzliwość i troskę o nas na plebanii. Dziękuję za wszelkie dary, które otrzymaliśmy.