Ogłoszenia parafialne VIII Niedziela Wielkanocna Zesłanie Ducha Świętego

Dni patronalne:

Poniedziałek – Uroczystość NMP Matki Kościoła.

Wtorek – Wspomnienie św. Barnaby Apostoła

Czwartek – Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

Piątek – Wspomnienie Bł. Michała Kozala Bp i M.

Sobota – Wspomnienie bł. Jolanty Z.

• Dziękuję za uprzątnięcie kościoła na dzisiejszą niedzielę i zapraszam rodzinę Państwa młodych do przygotowania Kościoła na przyszłą niedzielę i wykoszenia trawy wokół kościoła.

• Dzisiaj przeżywamy uroczystość Zesłania Ducha Św.. Za odmówienie hymnu: „O Stworzycielu Duchu przyjdź” można uzyskać odpust zupełny. Od jutra rozpoczynamy czas zwykły w liturgii Kościoła.

• Zapraszam serdecznie na codzienne nabożeństwa czerwcowe do NSPJ o godz. 18.00. Po nabożeństwie czerwcowym Msza św.

• W czwartek zapraszam na kolejne nabożeństwo Fatimskie. Zapraszam ze świecami.

• W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek przeznaczona będzie jako zbiórka czerwcowa na dzieła charytatywne Caritas.

• W przyszłą niedzielę w Uroczystość Trójcy Przenajświętszej zakończenie czasu spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.

• Proszę o zorganizowanie się w poszczególnych rejonach aby przygotować ołtarze na Boże Ciało.

• Składam serdeczne podziękowanie za życzliwość i troskę o nas na plebanii. Dziękuję za wszelkie dary, które otrzymaliśmy.