Ogłoszenia parafialne XIII Niedziela Zwykła

Dni patronalne:

Środa – Święto św. Tomasza Ap.

Sobota – Wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej.

• Dziękuję za uprzątnięcie kościoła na dzisiejszą niedzielę i zapraszam następne rodziny do sprzątania za tydzień.

• Dzisiejsza zbiórka do puszek przeznaczona jest na Świętopietrze.

• Jutro z racji przekazania parafii, Msza św. zostanie odprawiona o godz. 10.00. Natomiast na godz. 15.00 zapraszam wszystkich Radnych Parafialnych na plebanię do uczestnictwa w przekazaniu parafii.

• W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Zapraszam na nabożeństwa wynagradzające w poszczególne dni.

• Odwiedziny chorych w piątek od godz. 9.00.

• W pierwszą sobotę miesiąca zapraszam na nabożeństwo wynagradzające do NSNMP na godz. 17.00. po nabożeństwie Msza św.

• W przyszłą niedzielę o godz. 13.15. zostanie odprawiona Msza św. w Moszczonie Królewskiej.

• Składam serdeczne podziękowanie za życzliwość i troskę o nas na plebanii. Dziękuję za wszelkie dary, które otrzymaliśmy.