Ogłoszenia parafialne XVII Niedziela Zwykła

poniedziałek – św. Marty

środa – św. Ignacego z Loyoli, prezbitera

czwartek – św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła

• Dziękuję za uprzątnięcie kościoła na dzisiejszą niedzielę i zapraszam następne rodziny do sprzątania za tydzień.

• Po Mszy św. święcenie pojazdów przy schodach wejściowych do kościoła. Złożone ofiary przeznaczone są na zakup pojazdów dla misjonarzy.

• W tym tygodniu pierwszy czwarte, pierwszy piątek i pierwsza sobota. Te dni będą również jak co roku Triduum przygotowującym nas do godnego przeżycia Uroczystości Odpustowej w naszej parafii.

Odwiedziny u chorych w piątek od godziny 9:00. Okazja do spowiedzi pierwszo-piątkowej od godziny 17:00.

W sobotę nabożeństwo o godzinie 17:00

• Tradycyjnie miesiąc sierpień ogłoszony jest przez Kościół w Polsce miesiącem trzeźwości. Wierni zaproszeni są do podjęcia w tym czasie abstynencji od alkoholu.

• 1 sierpnia z Katedry Drohiczyńskiej wyrusza XXIX Piesza Pielgrzymka. Jeśli ktoś chciałby wyruszyć na pielgrzymkowy szlak powinien zapisać się w kancelarii katedralnej.

Każdy, kto chciałby towarzyszyć duchowo pielgrzymom, może  uczestniczyć w niej duchowo – materiały na stoliczku.

• W przyszłą niedzielę nasza parafia będzie przeżywała opust ku czci Przemienienia Pańskiego. Suma odpustowa o godz. 11:30.