Ogłoszenia parafialne XXIV niedziela zwykła

Dni patronalne:

Wtorek – Święto św. Stanisława Kostki. Z. Patrona Polski.
Czwartek – Wspomnienie św. Męczenników Wietnamskich.
Piątek – Święto św. Mateusza Ap.

Dziękuję za uprzątnięcie kościoła na dzisiejszą niedzielę i zapraszam następne rodziny do sprzątania za tydzień.
We wtorek przypada święto św. Stanisława Kostki patrona Polski i młodzieży. Zapraszam dzieci i młodzież do uczestnictwa we Mszy św.
W środę nabożeństwo i Msza św. zostanie odprawiona o godz. 16.00, a po Mszy św. zapraszam wszystkich członków żywego Różańca, członków Rady Parafialnej i wszystkich chętnych na plebanię na wspólne grillowanie. Mile widziane kiełbaski i dodatki.
W piątek parafia prawosławna przeżywać będzie odpust parafialny ku czci Narodzenia NMP.
Można już zamawiać intencje Mszy św. na przyszły rok.
W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek przeznaczona będzie zgodnie z treścią dzisiejszego listu Pasterskiego na Centrum Informacji Diecezji Drohiczyńskiej.
Składam serdeczne podziękowanie za życzliwość i troskę o nas na plebanii. Dziękuję za wszelkie dary, które otrzymaliśmy.
Składam serdeczne podziękowanie złożone ofiary na kościół.