Ogłoszenia parafialne XXV niedziela zwykła

Dni patronalne:
Wtorek – Wspomnienie bł. Władysława z Gielniowa.
Czwartek – Wspomnienie św. Wincentego A’Paulo. K.
Piątek – Wspomnienie św. Wacława M.
Sobota – Święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

Dziękuję za uprzątnięcie kościoła na dzisiejszą niedzielę i zapraszam następne rodziny do sprzątania za tydzień.
Dzisiaj zbiórka do puszek przeznaczona jest zgodnie z treścią listu Pasterskiego z ubiegłej niedzieli na Centrum Informacji Diecezji Drohiczyńskiej.
Po raz kolejny ponawiam swoją prośbę o to by nie wyrzucać śmieci cmentarnych za płot. Wiosną oczyściliśmy cały teren wokół płotu a już można znaleźć miejsca gdzie zostały wyrzucone nowe śmieci. Proszę również o wykoszenie wolnego ternu na placu cmentarnym.
Dziękuję wszystkim, którzy przybyli na jesienne spotkanie przy grillu na plebanii. Dziękuję za bardzo miłą atmosferę spotkania oraz za przyniesione dary. Bóg zapłać.
Składam serdeczne podziękowanie za życzliwość i troskę o nas na plebanii. Dziękuję za wszelkie dary, które otrzymaliśmy.
Składam serdeczne podziękowanie złożone ofiary na kościół. W tym tygodniu ofiarę złożyli: Terpiłowska Leontyna – 120 zł.