Ogłoszenia parafialne I niedziela po Bożym Narodzeniu

Dni patronalne:
Poniedziałek – Wspomnienie św. Sylwestra I, Pp.
Wtorek – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi.
Środa – Wspomnienie św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu.

• Dziękuję za uprzątnięcie Kościoła na dzisiejszą niedzielę i zapraszam następne rodziny do sprzątania za tydzień.
  • W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.
  • W tym tygodniu nie będę odwiedzał chorych. Odwiedzę ich za tydzień w piątek po Mszy św.
  • W środę po mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.
  • Wizyta kolędowa rozpocznie się w naszej parafii od 6 stycznia według zamieszczonego planu, który znajduje się w Gablocie i na naszej stronie internetowej.
  • W czasie kolędy, ci którzy dotychczas nie złożyli ofiary na kościół będą mogli to uczynić składając ofiarę odwiedzającemu ich kapłanowi.
  • W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego. Błogosławimy kredę, Kadzidło i wodę. Prosimy przynieść swoje pojemniczki napełnione wodą, która zostanie poświęcona.
  • Ofiara zbierana do puszek przeznaczona będzie na cele misyjne.
  • Składam serdeczne podziękowanie za życzliwość i troskę o nas na plebanii. Dziękuję za wszelkie dary, które otrzymaliśmy.