Ogłoszenia parafialne IV niedziela adwentu

Dni patronalne:
Wtorek – Uroczystość Bożego Narodzenia.
Środa – Święto św. Szczepana Pierwszego Męczennika.
Czwartek – Święto św. Jana apostoła i Ewangelisty.
Piątek – Święto św. Młodzianków, Męczenników

• Dziękuję mieszkańcom rejonu pierwszego za przygotowanie i udekorowanie choinek i szopki Bożonarodzeniowej
  • Dziękuję za świąteczne udekorowanie Kościoła, za przepiękne stroiki i dekoracje.
  • Jutro na Mszy św. o godz. 10.00 zakończenie Rorat i rozdanie nagród za uczestnictwo.
  • Dziękuję O. Krzysztofowi za pięknie zorganizowane rozważania roratnie.
  • W zakrystii znajdują się poświęcone opłatki świąteczne, które można nabywać.
  • Jutro Wigilia Bożego Narodzenia. Przypominam, że według tradycji polskiej obowiązuje nas w dniu jutrzejszym wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  • Pasterka zostanie odprawiona o północy. Tradycyjnie zapraszam wszystkich pół godziny wcześniej do wspólnego kolędowania. W Wajkowie pasterka o godz. 21.00.
  • W środę Uroczystość świętego Szczepana Pierwszego Męczennika, święcenie owsa w czasie każdej Mszy św. Ofiara zbierana do puszek przeznaczona jest na KUL.
  • Od czwartku do soboty włącznie nie będzie Mszy św. w naszym kościele ponieważ wyjeżdżamy na spotkania wspólnotowe do Klasztoru w Polanicy.
  • Wizyta kolędowa rozpocznie się w naszej parafii od 6 stycznia według zamieszczonego planu, który znajduje się w Gablocie i na naszej stronie internetowej. W czasie wizyty kolędowej towarzyszyć kapłanowi będą ministranci.
  • Proszę, aby zapewnić nam o odpowiedniej godzinie dojazd do miejsca kolędowania i odwieźć po zakończeniu kolędowania. Kolęda trwać będzie podobnie jak w ubiegłym roku przez jeden tydzień.
  • Składam serdeczne podziękowanie za życzliwość i troskę o nas na plebanii. Dziękuję za wszelkie dary, które otrzymaliśmy.