Ogłoszenia parafialne II niedziela adwentu

Dni patronalne:
Czwartek – Wspomnienie św. Łucji Dz. M.
Piątek – Wspomnienie św. Jana od Krzyża K. DK.

Dziękuję za uprzątnięcie Kościoła na dzisiejszą niedzielę i zapraszam następne rodziny do sprzątania za tydzień.
Codziennie o godz. 17.00 Msza święta roratnia. Zapraszam dzieci z lampionami oraz rodziców.
Dziękuję bardzo za złożone dary „Od serca”, z których zgodnie z zarządzeniem Caritas, część oddaliśmy do Caritas w Drohiczynie natomiast słodycze przeznaczyliśmy na paczki mikołajowe dla naszych dzieci. Zrobiliśmy 20 paczek. Szkoda tylko , że w dniu świętego Mikołaja było tylko pięcioro dzieci w kościele.
Dzisiaj zbiórka do puszek przeznaczona jest na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.
W okresie adwentu nie będzie rekolekcji natomiast codzienne rozważania prowadzone przez O. Krzysztofa niech będą wspaniałym przeżyciem, rekolekcyjnym. Dzień skupienia i dzień spowiedzi będziemy przeżywać w sobotę 22 grudnia.
W zakrystii można nabywać poświęcone opłatki świąteczne.
Można również nabywać świece wigilijne w cenie 5; 10; 15 zł.
Proszę Państwa dwa tygodnie temu prosiłem o uporządkowanie cmentarza przed zimą i o wyniesienie wszystkich kwiatów przed bramę cmentarną a także o zdjęcie doniczek z kwiatów i wrzucenie ich do kontenera. Z wielkim smutkiem patrzyłem na wyrzucone w większości kwiaty z donicami na hałdzie przed cmentarzem. Komentarz zbędny.
W piątek i sobotę spowiedź w Niemirowie, Sutnie i Adamowie w godz. 12.00; 15.30; 16.30.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *