Ogłoszenia parafialne III niedziela Wielkiego Postu

Dni patronalne:

Poniedziałek – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego

• Dziękuję za uprzątnięcie Kościoła na dzisiejszą niedzielę i zapraszam następne rodziny do sprzątania za tydzień.

• Jutro przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Zbiórka do puszek w dniu dzisiejszym i taca zbierana w dniu jutrzejszym w czasie Mszy św. przeznaczona jest na Fundusz Obrony Życia.

• W piątek o godz. 17.00 Nabożeństwo Drogi Krzyżowej, na które serdecznie wszystkich zapraszam, szczególnie dzieci i młodzież. Bezpośrednio po Nabożeństwie Msza święta. Taca zbierana po Drodze Krzyżowej przeznaczona jest na kwiaty do Bożego Grobu.

• Zachęcam wszystkich do podejmowania dobrowolnych czynów pokutnych na czas Wielkiego Postu.

• Na stoliku znajdują się jeszcze skarbonki na Jałmużnę Wielkopostną. Można zabierać skarbonki do domu i przynosimy je z darem serca w Wielkim Tygodniu – od Niedzieli Palmowej do Niedzieli Zmartwychwstania.

• Do nabycia Caritasowskie czekoladowe Baranki Wielkanocne w cenie 5 zł..

• Przypominam o zbiórce zużytego sprzętu AGD i RTV na cele misyjne. Składujemy sprzęt na terenie plebanii.

• Od piątku w Niemirowie odbędą się Rekolekcje Wielkopostne. Okazja do spowiedzi w piątek i sobotę w godzinach:

12.00 w Niemirowie;

15.30 w Sutnie