Ogłoszenia parafialne IV niedziela Wielkiego Postu

  • Dziękuję za uprzątnięcie Kościoła na dzisiejszą niedzielę i zapraszam następne rodziny do sprzątania za tydzień.
  • W piątek o godz. 17.00 Nabożeństwo Drogi Krzyżowej, na które serdecznie wszystkich zapraszam, szczególnie dzieci i młodzież. Bezpośrednio po Nabożeństwie Msza święta. Taca zbierana po Drodze Krzyżowej przeznaczona jest na kwiaty do Bożego Grobu.

  • W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Zapraszam na nabożeństwa wynagradzające w poszczególne dni.

  • W pierwszy czwartek zapraszam na Mszę św. dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii św. i ich rodziców.

  • Odwiedziny chorych w pierwszy piątek od godz. 9.00.

  • Przypominam o zbiórce zużytego sprzętu AGD i RTV na cele misyjne. Składujemy sprzęt na terenie plebanii.

  • W przyszłą niedzielę rozpoczynamy rekolekcje Wielkopostne, które poprowadzi nasz parafianin O. Kamil Wawro vice-prowincjał naszego Zgromadzenia. Program rekolekcji znajduje się w gablocie. Serdecznie zapraszam wszystkich do uczestnictwa w ćwiczeniach wielkopostnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *