Ogłoszenia parafialne III Niedziela Zwykła

Dni patronalne:

Poniedziałek – Wspomnienie św. Tomasza z Akwinu K.DK.

Czwartek – Wspomnienie św. Jana Bosko K.

Sobota – Święto Ofiarowania Pańskiego

• Dziękuję za uprzątnięcie Kościoła na dzisiejszą niedzielę i zapraszam następne rodziny do sprzątania za tydzień.

• W ubiegłą niedzielę na sprawy gospodarcze zebraliśmy 470 zł. Po opłaceniu rachunku za śmieci z cmentarza zostało 270 zł.

• W sobotę przypada święto Ofiarowania Pańskiego. W czasie wieczornej Mszy św. poświęcenie gromnic. Jest to również dzień życia konsekrowanego więc modlimy się za powołanych do życia zakonnego i o nowe powołania. Taca z tego dnia i zbiórka do puszek w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na klasztory kontemplacyjne.

• W tym tygodniu należy rozebrać dekoracje świąteczne w naszej świątyni. Zapraszam więc mieszkańców rejonu drugiego aby rozebrać choinki i dekoracje świąteczne. W jaki sposób zostaną zdjęte i schowane, tak samo będziecie je zakładali w na następne święta Bożego Narodzenia. Tak więc w tym roku Mieszkańcy rejonu drugiego będą przygotowywali również Grób Pański i dekorowali kościół na adwent i święta Bożego Narodzenia. Przypominam do tego rejonu należą mieszkańcy ulic: Brzeska od plebanii do Kościoła, Plac Kościuszki, Strażacka, Dubois, Stary Trakt

• W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.

• Odwiedziny chorych w piątek od godz. 9.00

• W przyszłą niedzielę nie będzie Mszy św. w Moszczonie Królewskiej.

• Składam serdeczne podziękowanie za życzliwość i troskę o nas na plebanii. Dziękuję za wszelkie dary, które otrzymaliśmy.