Ogłoszenia parafialne II Niedziela Zwykła

Dni patronalne:

Poniedziałek – Wspomnienie3 św. Agnieszki Dz. i M.

Czwartek – Wspomnienie św. Franciszka Salezego Bp i DK.

Piątek – Święto nawrócenia św. Pawła Ap.

Sobota – Wspomnienie św. Biskupów Tymoteusza i Tytusa.

• Dziękuję za uprzątnięcie Kościoła na dzisiejszą niedzielę i zapraszam następne rodziny do sprzątania za tydzień.

• Tradycyjnie jak co roku chciałby zaprosić was na wspólne kolędowanie wraz z opłatkiem na plebanii. Zapraszam Róże Różańcowe, członków Rady parafialnej i wszystkich chętnych wraz z rodzinami w czwartek na godzinę 16.00 na plebanii. Mile widziane słodkości.

• Msza św. w czwartek zostanie odprawiona o godz. 10.00.

• Dzisiaj zbiórka do puszek po Mszy św. przeznaczona jest na sprawy gospodarcze naszej parafii czyli na śmieci z cmentarza.

• Podsumowując wpłaty w czasie kolędy, za miniony rok pozostało nam na koncie parafialnym na kościół 17 840 zł.

• Jeśli pamiętacie w moich priorytetach następną inwestycją mają być schody do kościoła, połączone z remontem przedsionka, podjazdem dla niepełnosprawnych i uzupełnieniem górnej części elewacji zewnętrznej kościoła, ale nie mogę wcześniej rozpocząć starania o tę inwestycję dopóki nie mamy uzbierane na koncie 50 tysięcy zł. Dlatego w dalszym ciągu gromadzimy środki na koncie parafialnym aby móc podjąć się tego zadania w najbliższym czasie.

• Mam również różne propozycje dotyczące alejek na cmentarzu, ale dopóki sprawa się nie wyklaruje nie będę tego nagłaśniał.

• Dotychczas na Pomnik Niepodległości zebraliśmy 5750 zł.

• Składam serdeczne podziękowanie za życzliwość i troskę o nas na plebanii. Dziękuję za wszelkie dary, które otrzymaliśmy.