Ogłoszenia parafialne. Uroczystość odpustowa Przemienienia Pańskiego. XVIII niedziela zwykła

Dni patronalne:
Poniedziałek – Święto Przemienienia Pańskiego
Środa – Wspomnienie św. Dominika
Czwartek – Święto św. Teresy Benedykty od Krzyża Dz. M. Patronki Europy.
Piątek – Święto św. Wawrzyńca Diakona i Męczennika.
Sobota – Wspomnienie św. Klary Dz.

Dziękuję za przygotowanie kościoła i obejścia wokół kościoła, na dzisiejszą uroczystość odpustową i zapraszam następne rodziny do sprzątania za tydzień.
Dziękuję za otrzymane dary na odpust parafialny.
Dziękuję Księdzu Dziekanowi i wszystkim kapłanom z dekanatu Siemiatyckiego za obecność i wspólną modlitwę. Dziękuję współbraciom z naszego Zgromadzenia, O. Kamilowi, O. Sebastianowi, O. Wojciechowi, którzy wraz z grupą młodzieży sercańskiej, która przeżywała tutaj swoje tygodniowe rekolekcje, uczestniczyli w dzisiejszej sumie odpustowej i jeszcze dzisiaj będą podróżować w stronę Poznania.
Dziękuję wszystkim gościom uczestniczącym w naszej Uroczystości Odpustowej.
Dziękuję wszystkim parafianom, a zwłaszcza tym, którzy czynnie włączyli się w organizację uroczystości odpustowej, Radzie Parafialnej, dzieciom, które w czasie procesji będą sypały kwiatki przed Panem Jezusem.
Dziękuję O. Piotrowi za przewodniczenie dzisiejszej Uroczystości Odpustowej i za wygłoszone kazania na wszystkich Mszach św.
Jutro liturgiczne Święto Przemienienia Pańskiego a więc drugi dzień naszego Odpustu Parafialnego. Zapraszam wszystkich do wspólnego świętowania na Mszy św. o godz. 18.00.