Ogłoszenia parafialne V niedziela Wielkiego Postu

• Dziękuję za uprzątnięcie kościoła na dzisiejszą niedzielę i zapraszam następne rodziny do sprzątania za tydzień.

• Od tego tygodnia Msze św. wieczorne w naszej świątyni będą odprawiane o godz. 18.00.

• W piątek o godz. 18.00 Nabożeństwo Drogi Krzyżowej, na które serdecznie wszystkich zapraszam. Bezpośrednio po Nabożeństwie Msza święta. Taca zbierana po Drodze Krzyżowej przeznaczona jest na kwiaty do Bożego Grobu. Dotychczas zebraliśmy 1150 zł. Potrzebujemy 1500 zł.

• Dzisiaj rozpoczęliśmy rekolekcje Wielkopostne, które prowadzi nasz parafianin O. Kamil Wawro vice-prowincjał naszego Zgromadzenia. Program rekolekcji znajduje się w gablocie i na naszej stronie internetowej. Ofiary zbierane w czasie rekolekcji przeznaczone są na nasze Zgromadzenie. Serdecznie zapraszam wszystkich do uczestnictwa w ćwiczeniach wielkopostnych.

• W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Niedzielę Palmową. Na wszystkich Mszach św. błogosławienie Palm.

• Przypominam, że w tym roku mieszkańcy rejonu drugiego przygotowują dekoracje na Triduum Paschalne i Święta Wielkanocne. Do tego rejonu należą mieszkańcy ulic: Brzeska od plebanii do Kościoła, Plac Kościuszki, Strażacka, Dubois, Stary Trakt.

• Składam serdeczne podziękowanie za życzliwość i troskę o nas na plebanii. Dziękuję za wszelkie dary, które otrzymaliśmy.