Ogłoszenia parafialne V niedziela zwykła

Dni patronalne:

Poniedziałek – NMP z Louredes

Czwartek – Święto św. Cyryla, Mnicha i Metodego, Bp., Patronów Europy

• Dziękuję za uprzątnięcie Kościoła na dzisiejszą niedzielę i zapraszam następne rodziny do sprzątania za tydzień.

• Jutro przypada Światowy Dzień Chorego zapoczątkowany przez Jana Pawła II w 1992 r. zapraszam na Mszę św. wszystkich chorych, którzy mogą przyjść do Kościoła. Natomiast Sakramentu Namaszczenia udzielać będziemy w czasie Rekolekcji Wielkopostnych.

• Kończy się Olej opałowy na ogrzewanie kościoła, dlatego w przyszłą niedzielę zbiórka do puszek będzie przeznaczona na ten cel. Ostatnie zbiórka na ogrzewanie miała miejsce w ubiegłym roku 11 marca i zebraliśmy wtedy tylko 810 zł. Pozostało nam w kasie na ten cel już tylko 310 zł. Przy aktualnych cenach paliwa wyliczyłem, że potrzebujemy około 1600 zł na zakup pełnego zbiornika oleju. Powierzam więc tę sprawę waszej ofiarności abyśmy w dalszym ciągu mieli ciepło w kościele.

• Już dzisiaj pragnę poinformować, że 24 luty, a więc za dwa tygodnie, przybędzie do nas O. Tomasz odpowiedzialny z ramienia naszego Zgromadzenia za współpracę z młodzieżą i będzie chciał się spotkać z naszą młodzieżą i ministrantami oraz ich rodzicami. Szczegóły podam za tydzień ale już dzisiaj zapraszam naszą młodzież natomiast służbę liturgiczną zapraszam z rodzicami.

• Składam serdeczne podziękowanie za życzliwość i troskę o nas na plebanii. Dziękuję za wszelkie dary, które otrzymaliśmy.