Ogłoszenia parafialne VI niedziela zwykła

Dni patronalne:

Piątek – Święto Katedry św. Piotra Ap.

Sobota – Wspomnienie św. Polikarpa Bp i M.

  • Dziękuję za uprzątnięcie Kościoła na dzisiejszą niedzielę i zapraszam następne rodziny do sprzątania za tydzień.

  • Dzisiaj zgodnie z zapowiedzią z ubiegłego tygodnia zbiórka do puszek przeznaczona jest na olej opałowy do kościoła.

  • W przyszłą niedzielę przybędzie do nas O. Tomasz odpowiedzialny z ramienia naszego Zgromadzenia za współpracę z młodzieżą i będzie chciał się spotkać z naszą młodzieżą i ministrantami oraz ich rodzicami. Zapraszam więc ministrantów z rodzicami na Mszę św. o godz. 8.45 a także naszą młodzież męską. Po Mszy św. ekipa młodzieżowa z ojcem Tomaszem pozostaje w Kościele na wspólnym spotkaniu a my z Ojcem Krzysztofem udajemy się do Wajkowa.

  • Składam serdeczne podziękowanie za życzliwość i troskę o nas na plebanii. Dziękuję za wszelkie dary, które otrzymaliśmy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *