Ogłoszenia parafialne XXVIII niedziela zwykła

Dni patronalne:

• Poniedziałek – Wspomnienie św. Teresy od Jezusa Dz. i DK.
  • Wtorek – Wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej.
  • Środa – Wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego Bp. M.
  • Czwartek – Święto św. Łukasza Ewangelisty.
  • Sobota – Wspomnienie św. Jana Kantego.

• Dziękuję za uprzątnięcie kościoła na dzisiejszą niedzielę i zapraszam następne rodziny do sprzątania za tydzień.

• Zapraszam na nabożeństwa różańcowe na godz. 17.30 zaś po nabożeństwie będzie odprawiana Msza św. Za odprawienie nabożeństwa różańcowego można zyskać odpust zupełny.

• Dzisiaj przeżywamy Dzień Papieski i ofiary zbierane do puszek przeznaczone są na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

• Dzisiaj też przypada Dzień Edukacji Narodowej. Modlimy się w intencji nauczycieli i wychowawców.

• Można zabierać ze stolika karty wypominkowe na których czytelnie wypisujemy zmarłych polecanych na miesiąc listopad.

• Również na stoliku znajdują się znicze cegiełki Caritas w cenie 5 zł. na pomoc dla ubogich. Nabycie znicza Caritas wyraża nie tylko pamięć o zmarłych, ale pomaga też żyjącym. Bardzo proszę o nabywanie zniczy abym nie musiał się martwić co z nimi zrobić.

• W przyszłą niedzielę rozpoczyna się tydzień misyjny. Ofiary zbierane do puszek przeznaczone są na rzecz Misji Św.

• Składam serdeczne podziękowanie za życzliwość i troskę o nas na plebanii. Dziękuję za wszelkie dary, które otrzymaliśmy.