Ogłoszenia parafialne XXXI niedziela zwykła

Dni patronalne:

• Piątek – Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.
  • Sobota – Wspomnienie św. Leona Wielkiego Pp. i DK.
  • Dziękuję za uprzątnięcie Kościoła na dzisiejszą niedzielę i zapraszam następne rodziny do sprzątania za tydzień.

• Raz jeszcze dziękuję za przygotowanie cmentarza i ołtarza do Uroczystości Wszystkich Świętych. Dziękuję służbie liturgicznej i wszystkim którzy ubogacali liturgię swoim śpiewem i modlitwą. Dziękuję serdecznie za każdą okazaną pomoc. Dziękuję za udział w nabożeństwie wieczornym.

• Dziękuję Panu Michałowi Baranowskiemu Dyrektorowi GOKu za wypożyczenie i ustawienie namiotu nad ołtarzem polowym na cmentarzu.

• Dziękuję za złożone ofiary do skarbony na cmentarzu. W tym roku zebraliśmy 1760 zł. W sumie z poprzednimi zbiórkami mamy 6850 zł. Dziękuję Radnym Parafialnym, którzy poświęcili swój czas, aby kwestować na nasz cmentarz.

• Od jutra codzienne Msze św. odprawiane będą o godz. 17.00. Codziennie przed wieczorną Mszą św. modlą się na różańcu Róże Różańcowe. Modlitwę różańcową w Kościele, przez cały miesiąc listopad, ofiarujemy za zmarłych polecanych w wypominkach. Wypominki są wyczytywane przez cały miesiąc po różańcu a po nich odprawiana jest Msza św.

• W środę zmiana tajemnic różańcowych.

• W czwartek Msza św. wieczorna dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii św. i ich rodziców.

• W sobotę nie będzie różańca przed Mszą św. natomiast po Mszy św. Wieczornej zapraszam na Ogólnopolskie Dziękczynne Nabożeństwo Różańcowe za 100 lat Niepodległości naszej Ojczyzny. Serdecznie zapraszam.

• Natomiast w przyszłą niedzielę, w 100 rocznicę odzyskania Niepodległości, będzie dodatkowa Msza św. o godz. 15.00 za Ojczyznę a po Mszy św. przejście pod obelisk na Placu Kościuszki.

• W przyszłą niedzielę gościć będziemy w naszej parafii kleryka WSD w Drohiczynie, który skieruje do nas słowo Rektora Seminarium i zbierze tacę na Seminarium.

Bóg zapłać za złożone ofiary na Kościół: bezimienna – 240 zł