Ogłoszenia parafialne XXXIII niedziela zwykła

Dni patronalne:

  • Wtorek – Wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego K.
  • Środa – Wspomnienie Ofiarowania NMP.
  • Czwartek – Wspomnienie św. Cecylii Dz. i M.
  • Sobota – Wspomnienie św. Męcz. Andrzeja Duc-Lac K. i Towarzyszy.

  • Dziękuję za uprzątnięcie Kościoła na dzisiejszą niedzielę i zapraszam następne rodziny do sprzątania za tydzień.

  • Codziennie przed wieczorną Mszą św. modlą się na różańcu Róże Różańcowe. Modlitwę różańcową w Kościele, przez cały miesiąc listopad, ofiarujemy za zmarłych polecanych w wypominkach. Wypominki są wyczytywane przez cały miesiąc po różańcu a po nich odprawiana jest Msza św.

  • W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to dzień odpustu w naszym Klasztorze Macierzystym Chrystusa Króla w Polanicy Zdroju. Będzie to też ostatnia niedziela przed Adwentem.

  • Przypominam, że w tym roku Mieszkańcy rejonu pierwszego dekorują kościół na adwent i święta Bożego Narodzenia. Przypominam do tego rejonu należą mieszkańcy ulic: Brzeska od kościoła do Sutna, Widokowa, Bugowa, Tarasowa, Biała, Piaskowa, Mostowa, Zamiejska.

  • Składam serdeczne podziękowanie za życzliwość i troskę o nas na plebanii. Dziękuję za wszelkie dary, które otrzymaliśmy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *