Ogłoszenia parafialne XXXIV niedziela zwykła

Dni patronalne:

  • Piątek – Święto św. Andrzeja Apostoła.
  • Dziękuję za uprzątnięcie Kościoła na dzisiejszą niedzielę i zapraszam następne rodziny do sprzątania za tydzień.

  • Dzisiaj przypada Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i oddanie hołdu Chrystusowi Królowi. Jest to ostatnia niedziela mijającego roku liturgicznego i dzień odpustu w naszym Klasztorze Macierzystym w Polanicy Zdroju. Następna niedziela to już pierwsza niedziela adwentu.

  • Caritas naszej diecezji organizuje akcję „Od serca”. Prosimy o przyłączenie się do tego dzieła. Na stoliku znajdują się torby ekologiczne, które można zabierać a jeśli zabraknie, to każdy może wykorzystać dowolną torbę – reklamówkę i wypełnić artykułami spożywczymi, słodyczami bądź środkami czystości i przynieść je do kościoła w nadchodzącym tygodniu lub w przyszłą niedzielę, by w ten sposób czynić miłosierdzie. Wypełnione torby składami przed ołtarzem św. O. Damiana.

  • W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca.

  • Przed nami ostatni tydzień listopada i ostatni tydzień modlitwy różańcowej za zmarłych polecanych w wypominkach. Codziennie przed mszą św. wieczorną zapraszam do modlitwy różańcowej połączonej z wypominkami.

  • Od przyszłej niedzieli rozpoczynamy czas Adwentu, a więc i Roraty.

  • Również w przyszłą niedzielę na porannej Mszy św. dokonamy poświęcenia opłatków świątecznych, które można będzie nabyć w zakrystii.

  • W przyszłą niedzielę zostanie odprawiona Msza św. w Moszczonie Królewskiej o godz. 13.15.

  • Składam serdeczne podziękowanie za życzliwość i troskę o nas na plebanii. Dziękuję za wszelkie dary, które otrzymaliśmy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *