Ogłoszenia parafialne IX niedziela zwykła Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

Dni patronalne:

Poniedziałek – Wspomnienie św. Brata Alberta

Czwartek – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa.

Piątek – Wspomnienie św. Alojzego Gonzagi.

  • Dziękuję rodzinie Państwa Młodych, za uprzątnięcie kościoła na dzisiejszą niedzielę i zapraszam następne rodziny do sprzątania za tydzień.

  • Zapraszam serdecznie na codzienne nabożeństwa czerwcowe o godz. 18.00. Po nabożeństwie czerwcowym Msza św.

  • Dzisiaj w Uroczystość Trójcy Przenajświętszej zakończenie czasu spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.

  • Dzisiaj również w Siemiatyczach jest organizowany „Marsz dla życia i rodziny”. O godz. 12.00 Msza św. W Kościele św. Andrzeja Boboli i po Mszy św. Przemarsz do Kościoła Wniebowzięcia NMP oraz piknik urozmaicony zabawami i konkursami.

  • W czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Msza św. o godz. 10.00. Udamy się w procesji przez Mielnik do czterech ołtarzy, które zostaną przygotowane przez poszczególne rejony naszej parafii. Zapraszam dzieci do sypania kwiatów przed Panem Jezusem. Proszę również parafian o przygotowanie feretronów, sztandarów i baldachimu, a po procesji o uprzątnięcie wszystkiego na wyznaczone miejsce. Proszę zabrać książeczki do nabożeństwa, aby wszyscy mogli śpiewać odpowiednie pieśni. Proszę, aby w czasie procesji nie było żadnych rozmów, zachowajmy charakter modlitewny procesji.

  • Przez cały czas oktawy Bożego Ciała najpierw będzie odprawiana Msza św. o godz. 18.00, po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu, Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i procesja Eucharystyczna wokół Kościoła.

  • Również w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30 odprawimy procesję wokół Kościoła. Na każdy dzień zapraszam dzieci do sypania kwiatów.

  • Składam serdeczne podziękowanie za życzliwość i troskę o nas na plebanii. Dziękuję za wszelkie dary, które otrzymaliśmy.

Składam serdeczne podziękowanie złożone ofiary na kościół. W tym tygodniu ofiarę złożyli:

Zapowiedzi przedślubne:

Tomala Wojciech Piotr zamieszkały w Mielniku i Cieśluk Patrycja zamieszkała w Mielniku.

Zapowiedź I

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *