PIĄTA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. W piątą niedzielę czasu paschalnego przygotowania zmienia się charakter tego okresu na bardziej pasyjny, co ukaże nam liturgia najbliższych dni, a ponadto podtrzymywany w naszej ojczyźnie zwyczaj zasłaniania krzyży.

2. Gorzkie Żale w niedzielę od 8:20, natomiast w piątek Droga Krzyżowa o godz. 17:00.

3. Naszej uwadze polecamy baranki wielkanocne jako pomoc dla działalności Caritasu

4. We wtorek będziemy przeżywali uroczystość Świętego Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny i Patrona Kościoła powszechnego.

5. Przyszła niedziela to już Niedziela Palmowa rozpoczynająca Wielki Tydzień. Błogosławieństwo palm na początku każdej Mszy Świętej.

W TYM TYGODNIU PATRONUJE NAM:
We wtorek, 19 marca – św. Józef, Oblubieniec Najświętszej Maryi Panny i Patron Kościoła powszechnego, który był człowiekiem sprawiedliwym, pełnym pokory i odwagi, wierności i zaufania.

7. Dziękujemy rodzinom za posprzątanie świątyni. W sobotę prosimy rodziny następne.