TRZECIA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Czas Wielkiego Postu to czas naszej metanoi, która oznacza przemianę życia, podjęcie nowych wyzwań, pracę nad swoją duchowością, a przede wszystkim zmianę myślenia pod wpływem słowa, które kieruje do nas Bóg. Aby je usłyszeć, trzeba się zatrzymać, wyciszyć, skierować uwagę serca na Boga. Jest wiele spraw ważnych, lecz nie zaniedbajmy tego, co naprawdę istotne.

2. Od 10 marca zachęcamy do nowenny (9 dni) do św. Józefa przed Jego uroczystością.

3. We wszystkie piątki Wielkiego Postu będziemy rozważać mękę Pana Jezusa w czasie drogi krzyżowej o godz. 17.00. W każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz.8.20 gorzkie żale.

4. W sobotę przypadnie 8. rocznica wyboru papieża Franciszka na Stolicę Piotrową. Niech nasza modlitwa będzie wyrazem miłości do Głowy Kościoła powszechnego.

5. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i z tą prośbą zwracamy się do kolejnych rodzin.